Prelekcje

Oferujemy prelekcje podróżnicze znanego podróżnika Krisa Autostopowicza. Autorskie spotkania opisują wiele krajów z całego świata a także przygody które przeżył Krisu. Prezentacja jest w formie multimedialnej – na slajdach wyświetlane są zdjęcia oraz urywki filmów dnia codziennego z ponad 90 dniowych podróży, narracja jest prowadzona w formie stand up-u – prześmiewcze żarty, niewybredny humor.Zapraszamy do kontaktu.

Autostopem Dookoła Globu

Autostopem Dookoła Globu to wyprawa, o której Krisu marzył od poczęcia. Mając 20 lat postanowił swoje marzenia zrealizować, przy okazji podzielić się swą radością z innymi. Zaprosił do współpracy Dom Dziecka zakątek i zorganizowali wspólnie akcję „Pocztówki dla Domu dziecka”. W której to postanowił przesyłać pocztówki wraz z relacją uczestnikom akcji, w sumie wysłał ich kilkadziesiąt. Przemierzył całą Rosję, Koree, Japonię, Amerykę Środkową. Podróż trwała około czterech miesięcy..

Autostopem przez Australię

Przez Europę do Australii czyli kilkadziesiąt dni w drodze, tysiące kilometrów pokonanych autostopem, kilka odbytych lotów oraz przekroczonych granic. To wszystko ze splecionymi dłońmi, otwartym sercem i umysłem. Para podróżników w pogoni za marzeniami. W podróży człowiek zawsze poznaje siebie najlepiej. Odkrywa słabości oraz ograniczenia, ale jeśli mimo to wciąż posuwa się naprzód, odkrywa przede wszystkim swoją siłę. Rzadko kiedy mamy czas tak naprawdę pobyć ze samym sobą. Na momenty zatrzymania, refleksji, ciszy. Nigdy nie jest się tak bardzo obecnym jak podczas podróży. Cały czas czujesz, że żyjesz. Wtedy kiedy spalasz się słońcem, pokonujesz kilometry z wypchanym plecakiem, wtedy kiedy mokną Ci wszystkie rzeczy których nie sposób wysuszyć. I za tym będę tęsknić.

Autostopem po Ameryce Południowej – PREMIERA

Nigdy wcześniej nie wystawiana sztuka. Samotnie przez puszcze Amazonki, biedne dzielnice Bogoty, wysokie Andy, Europejską Guijane Francuską. Opowie o tym jak zachorować na ospę w Ekwadorze. Przeżył wiele przygód po to żeby podzielić się z państwem swoją historią.